ďťż
[RS] Wanted: Weapons of Fate (X360)
ďťż
Strona początkowa
Notki końskim kopytkiem napisane...
 
[RS] Wanted: Weapons of Fate (X360)
  Wanted: Weapons of Fate (X360)

http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry9/438008000.jpg

Cytat:
Grin ( producent )
Warner Bros Interactive ( wydawca )
gry akcji ( TPP )
24 marca 2009 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
02 kwietnia 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
24 marca 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
tryb gry: single player nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 16+


Dynamiczna gra akcji, bazująca na filmie pod tym samym tytułem. Jako profesjonalny zabójca angażujemy się w liczne walki, pokonując wrogów z wykorzystaniem wielu efektownych ruchów.

Wanted to dynamiczna gra akcji, bazująca zarówno na filmie pod tym samym tytułem, jak i komiksach. Tytuł jest dziełem studia developerskiego Grin, czyli autorów popularnej serii Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter.

Fabuła gry stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w kinowej produkcji. Gracz wciela się w postać byłego księgowego Wesley’a Gibsona, mężczyzny wciągniętego w szeregi bractwa zabójców. W trakcie rozgrywki główny bohater podejmuje się wielu ryzykownych zadań, dowiadując się interesujących faktów na temat bractwa, do którego został zrekrutowany, jak również docierając do nowych informacji na temat swojego ojca.

Właściwa zabawa opiera się w głównej mierze na walce z pojawiającymi się na ekranie wrogami, przy czym mowa tu zarówno o efektownych zmaganiach wręcz jak i wymianie ognia z wykorzystaniem broni palnej. Autorzy wyposażyli grę w opcję spowolnienia czasu, co podnosi poziom widowiskowości zmagań. Możliwe jest również wystrzeliwanie podkręconych pocisków, podobnie jak ma to miejsce w przeboju ze srebrnego ekranu.

Wanted wzorem chociażby Gears of War kładzie duży nacisk na wykorzystywanie znajdujących się w najbliższym otoczeniu osłon, potrafiących ochronić gracza przed atakami wroga. Sterowana postać dysponuje też możliwością prowadzenia ostrzału zza zasłony. W większości misji liczy się przede wszystkim dobry refleks, choć niektóre etapy premiują spokojne działanie z ukrycia i unikanie wszczynania alarmów.

Zmagania głównego bohatera obserwowane są z perspektywy trzeciej osoby. Oprawa wizualna Wanted prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Producent szczególny nacisk położył na zwiększenie atrakcyjności walk wręcz.

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=126723
http://images4.gry-online.pl/galeria...e2/7135875.jpg

Kod: Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum. LINKI NA KONCIE PREMIUM
METODA KOMPRESJI NAJLEPSZA
DODANE 10% DANYCH NAPRAWCZYCH
 
Wanted Weapons Of Fate[Eng][Crack][GRA.PC]


http://www.wouldyoukindly.com/wp-con...ads/wanted.jpg

Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.

Kod: Link został usunięty z powodu naruszenia regulaminu forum.
JEDEN PLIK!
SPRAWDZONY UPLOAD! : 5fantastic.pl
.
. 
 
Menu
 
 
   
Copyright Š 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates